Kroměříž

Akce už je za námi, tak zase za rok :-)

Před dvoutýdenní přestávkou zamířila skluzavka se svým Slide Czech týmem na třetí místo, tentokrát do Zlínského kraje. Už podle předběžných registrací bylo jasné, že o akci bude enormní zájem, protože město Kroměříž odvedlo skvělou práci a celou událost patřičně propagovalo. Díky tomu si nevšední zážitek užilo přes 500 slajderů a opět to byla paráda.

Počasí si zřejmě Slide Czech tour oblíbilo, protože už podruhé v řadě počkalo se srážkami až po skončení programu. Účastníci i diváci tak mohli celé odpoledne dovádět na skluzavce, skákacím hradu, u fotostěny či s vodou napuštěnými balónky. Teplý vzduch přiměl i maskota celé tour lišáka Smartyho vyzkoušet rychlost skluzavky a sjet ji na nafukovacím kruhu. 

Tradicí se už stalo to, že Dominik Hašek se svojí firmou Smarty, která vyrábí nealkoholické nápoje, daruje určitý finanční obnos na dobrou věc. Štěstí se tentokrát usmálo na dětské oddělení kroměřížské nemocnice, která z rukou olympijského vítěze převzala šek na 10 000 Kč. Celá akce se patřičně vydařila a všem účastníkům, kteří odstartovali prázdniny s námi, děkujeme!