Kutná Hora

Akce už je za námi, tak zase za rok :-)

V sobotu 15. července jsme se vydali na celkově čtvrtou zastávku letošní tour Slide Czech. Počasí nám od brzkých ranních hodin příliš nepřálo. Silný vítr a déšť se nám postarali o nejednu vrásku. Jenže, počasí vyslyšelo naše volání a ve 12 hodin jsme za slunného počasí mohli rozjet další obrovské vodní šílenství, které si prostě musel užít každý přítomný účastník! A kdo nepřišel, rozhodně může litovat.

Všechno totiž nakonec dobře dopadlo a jak praví pořekadlo "konec dobrý, všechno dobré," tak všechno dobře dopadlo i v nádherné kutnohorské památkové rezervaci UNeSCO. Všichni slajdeři i přítomní diváci tak mohli celé odpoledne až do 18. hodiny dovádět na skluzavce, vyfotit se fotostěny TV Nova, zúčastnit se ostré vodní balónkové bitvy nebo si zasoutěžit o zajímavé ceny. Bylo toho ale mnohem více.

Jako na každé akci, i v Kutné Hoře jste si mohli nechat namíchat skvělé drinky od šikovných barmanů našeho partnera Smartyho, po celou dobu se o hudební doprovod starali naši DJ's a ti nejmenší z vás se mohli vyřádit v kreativním koutku, ze kterého si mohli odnést i odměnu. Celá akce tak skončila na výbornou a my jsme rádi, že i vy, naši skvělí slajdeři, jste si sobotní akci užili minimálně tak jako my!