Říčany

Akce už je za námi, tak zase za rok :-)

REGISTRACE ON-LINE BYLA VYPNUTA, REGISTROVAT SE PŮJDE DO NAPLNĚNÍ KAPACITY V MÍSTĚ KONÁNÍ AKCE.

Vzhledem k monžícím se dotazům uvádíme věci na pravou míru ohledně registrace na akci. Registrovat na místě se půjde za 100 Kč (celodenní vstupné), a to přibližně od 11.00 hodin. Do prodeje půjde cca 400 vstupenek. Zároveň vás prosíme v průběhu celého dne o shovívavost, očekáváme přes 1000 účastníků a je možné, že se budou tvořit fronty, neboť kapacita skluzavky je omezená. K dispozici bude i doprovodný program a stánky s občerstvením.

Zároveň vás prosíme, abyste si ideálně vzali své vlastní nafukovačky (kruhy či jiné předměty). Na místě je budeme půjčovat, ale pouze v OMEZENÉM MNOŽSTVÍ, a to za vratnou zálohu 100 Kč (malý kruh), 250 Kč (velký kruh). Upozorňujeme, že pokud kruh nevrátíte nebo jej vrátíte poškozený, nemáte nárok na vratnou zálohu.

Druhou zastávku našeho turné je malebné městečko kousek o Prahy. Špičkové podmínky v podobě Rooseveltovy ulice v Říčanech zaručují i kvalitní slajderskou zábavu. A kdo by nevyužil speciální cenu, o kterou se zasloužilo vedení města a jeho partneři, ten by udělal obrovskou chybu.