Čekání jde do finiše! Stihněte levnější registraci na Slide Czech, který se co nevidět chystá do Brna na Kraví horu

Nekonečné čekání už je téměř pryč a po roce se opět rozjíždí kolotoč s názvem Slide Czech. Kromě stejně dobré až 300 metrů dlouhé skluzavky se chystá ještě větší a lepší doprovodný program! Díky tomu se všichni účastníci mohou těšit na luxusní porci zábavy. Tato akce nabitá pozitivní energií nenechá nikoho chladným. První zastávka – Kraví hora v Brně. Registrace přes internet končí už v pátek! A co všechno, že je vlastně potřeba s sebou?

Výhodou je, že téměř nic. Základem je vybavení na letní koupačku, protože suchý nezůstane nikdo. Koho nedostane voda uvnitř skluzavky, ten se jistě nevyhne zásahu při kruté vodní bitvě, která se na vás chystá! Na skluzavce je třeba na něčem jezdit. Z minulého ročníku víme, že to jde téměř na všem. Své plavidlo si tedy nezapomeňte. Na místě bude šance půjčit si nafukovací kruh za vratnou zálohu 100Kč, ale jejich počet bude omezen.

Jedinci, kteří využili levnější registraci přes internet, si s sebou musí vzít průkaz totožnosti. Všechny ostatní cennosti nechte doma, případně využijte úschoven na místě. Nejdůležitější věcí je ale pozitivní energie a dobrá nálada, protože ta bude na všechny účastníky přímo tryskat. Počasí by mělo být ideální, takže rozhodně neváhejte. Vidíme se v sobotu 24.6. v Brně!