První akce na Kraví hoře se vydařila na jedničku s hvězdičkou!

Tak to byla jízda, a to doslova! Jihomoravská metropole odšpuntovala letošní seriál Slide Czech na výbornou. Několik stovek lidí jako první otestovalo obří skluzavku, která měla navíc díky příznivým přírodním podmínkám perfektní sklon. Když se k tomu přičte skvělé počasí i bohatý doprovodný program v čele s vodní bitvou či vystoupením mistrů světa ve footbagu, vychází to na nejlepší možný začátek léta.

Příroda prvnímu dílu letošní tour přála. Z oblohy za celý den nesešlo sluníčko, takže studená voda uvnitř skluzavky byla vítaným ochlazením celého organismu. Možná i proto měla obrovský ohlas vodní bitva, ve které se nejenom dětští účastníci vyřádili s vodními zbraněmi a balónky. Všude sálala pozitivní atmosféra a úsměvy od ucha k uchu naplňovaly Kraví horu po celé její délce.

Zkrátka ideální start do letošního ročníku. O dobrou zábavu se staral pohotový moderátor, sličné hostesky od partnerů akce a velkou atrakcí byla i přítomnost Dominika Haška, který je se svojí firmou Smarty hlavním partnerem Slide Czech. Na závěr předal vítěz Olympijských her z Nagana šek na 20 000 Kč Masarykovu onkologickému ústavu, čímž pozvedl celou událost ještě o nějaký ten stupínek výš. Rozhodně si nesmíte nechat ujít druhou zastávku, kterou je už ve středu 28.6. Vlašim. Budeme se na vás těšit!