Vlašimáci si akci pořádně užili, stihli to ještě před obří bouřkou

Druhá akce tour Slide Czech je minulostí. Tentokrát se sjížděla Riegrova ulice ve Vlašimi a jízda to byla opět parádní. Počasí se oproti původní nehezké předpovědi smilovalo a počkalo s obrovským slejvákem až na pozdější hodiny, takže slajdeři měli takřka ideální podmínky ke svým několik set metrů dlouhým cestám po skluzavce.

Tentokrát byla celá skluzavka rozložená přímo na silnici mezi paneláky, takže přilákala kromě samotných účastníků i spoustu diváků. Klouzající se tak měli postaráno o motivaci předvést své nejrůznější kreace a styly jízdy. Někteří z diváků pak byli hodně překvapení, když dostali lehkou spršku ochlazení z hasičské hadice, která byla směřovaná do davu čekajících. Lidi ve frontě opět bavil svými pohotovými reakcemi moderátor Vojta Novotný a za mixážním pultem řídil muziku DJ Mattu.

Pravidla vodní bitvy se oproti první akci v Brně lehce obměnila a dostala nový rozměr. Tentokrát proti sobě soupeřil tým Smarty, složený z hrstky členů, kterou tvořili pracovníci firmy a organizátoři akce Slide Czech a proti nim ohromná přesila lidí ve frontě. Duel i díky pojízdnému Smarty baru skončil nerozhodně, takže Dominik Hašek mohl za svojí firmu opět předat peníze na dobrou věc. Tentokrát obdaroval dětský domov Racek částkou 10 000 Kč a udělal jim tak velkou radost.

Další příležitost užít si nevídanou akci mají všichni zájemci už 30. 6. v Kroměříži. Přijďte se sklouznout do prázdnin!