Skluzavka v Chomutově nabídla perfektní sklon, lidé si ji užili

V neděli 23. 7. dorazila obří vodní nafukovací skluzavka znovu na sever Čech, tentokrát do města Chomutov. Návštěvníci mohli zažít naprosto špičkovou adrenalinovou jízdu, kopec vedle letního kina v ulici Přemyslova totiž svým sklonem nabízel jedinečný zážitek. I když to ráno vypadalo, že počasí akci přát nebude, úderem dvanácté hodiny vysvitlo sluncem, které nesešlo z oblohy až do večera. Akce se tak vydařila a několik stovek slajderů si roadshow náležitě užilo!

Říkali jste si, že Přemyslova ulice je moc prudká na skluzavku Slide Czech? Kdepak, byl to jen ten správný adrenalin. Jeden z největších sklonů totiž nabízel naprosto unikátní jízdu, což ocenili jak malí, tak velcí návštěvníci. Za vlídného počasí a skvělé muziky z dílny DJ Mattu a mediálního partnera Evropy 2 to totiž byla skvělá jízda.  

Kromě několikaset metrové vodní nafukovací skluzavky bylo pro návštěvníky areálu připraven bohatý doprovodný program v zázemí areálu Letního kina. V průběhu dne byla k vidění velká vodní bitva, ukázal se zde také maskot akce lišák Smarty, pro ty nejmenší přihlížející byl k dispozici kreativní koutek či jste se mohli vyfotit u fotostěny mediálního partnera TV Nova. Na akci se jako již tradičně ukázal i legendární hokejový brankář Dominik Hašek, jenž se rozhodl věnovat skrze svůj prémiový nápoj Smarty Drink 10.000,- na "Chomutov pomáhá".   

Na události se velkou měrou podílelo i město Chomutov, které pomohlo s přípravou a organizací. Náměstek primátora David Dinda byl s výsledkem rovněž spokojený. „Atraktivní akce, zábava pro lidi, příjemná parta organizátorů, charita.  

Děkuji a třeba zase za rok!" hodnotil. Společnost Profesmedia s.r.o., pořádající organizace, děkuje všem účastníkům za návštěvu a pevně věří, že si akci užili.