Ústecký „dlouhán“ nezklamal, aneb Severní terasa nabídla neskutečnou podívanou

Tým kolosální skluzavky má za sebou další úspěšnou zastávku. Tentokrát tato parta srazila na zadek Ústí nad Labem a o zábavu v tomto případě rozhodně nouze nebyla! Jak se tato zastávka povedla, čím byla odlišná od ostatních, v čem předčila a v čem naopak zaostávala například oproti minulému Chomutovu? Pojďme se na to společně podívat!

To, co bylo právě na Ústecké zastávce tak osobité, byl neskutečně dlouhý kopec ve Stříbrnické ulici v městské části „Severní terasa“. Čím větší kopec však město poskytne, tím větší sousto to znamená pro tým Slide Czech. V určitých směrech to byl v sobotu trochu boj, ale kolektiv jednal profesionálně a svízelné situace vždy dokázal vyřešit s nadhledem. Dobré a pozitivní náladě navíc celý den napomáhalo naprosto dokonalé letní počasí s teplotami okolo 30'C.

Doposud jeden z nejbohatších doprovodných programů

Road show Slide Czech je známa tím, že nestaví zážitek jen na samotné skluzavce, ale také na doprovodném dění okolo. Tento zábavní program pro všechny generace se v Ústí možná doposud nejlépe. Krásně rozhlehlý prostor nabízel hned několik možností vyžití, například v podobě skákacího hradu, dětských soutěží, obřího „teréňáku“ AQUAPALACE PRAHA nebo rozdávání dětských produktů všeho druhu. O občerstvení se tentokrát postaral městský cateringový stánek a pro žiznivce byl opět v plné parádě připraven bar pod záštitou chytrého drinku SMARTY.

Kolem 15:00 hodiny se poté zraky návštěvníků upírali k předávce charitativního šeku. V tomto směru byla předávka oproti jiným zastávkám také svým způsobem ojedinělá. Jelikož totiž nemohl dorazit sám Dominik Hašek, darovný šek tentokrát za Smarty Drink předal moderátor Vojta Novotný. Tohoto spontánního úkolu se Vojta nezalekl a předávka tak proběhla naprosto v pořádku. Částka 10.000,- tentokrát putovala na Domov pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem.

Záchrana v podobě vodní bitvy

Jak již bylo řečeno, za provozem takto obří vodní atrakce nestojí jen radost a úžívání si, ale také složitá technická stránka skýtající hned řadu technických problémů. Při rozměrech, jaké byly právě v Ústí, je potřeba kvalitní elektrické vedení a hlavně také tlak ve vodních hadicích pro zajištění nepřerušované a hladké svištící jízdy. A právě v onech hadicích byl tentokrát drobný nedostatek. Skluzavka místy nemohla jet a „slajdeři“ se tak kupili ve frontách. I v těchto situacích však tým reagoval pohotově a s úsměvem na rtu se snažil jednat v zájmu všech. Pomoc při takovýchto situacích přichází především v podobě vodních balonků ZURU. Vodní bitva se tentokrát strhla hned několikrát a odehrávala se přímo ve frontě u rozjezdové branky! Přestože je tato zábava cílena především dětem, našlo se i pár škodolibých rodičů a balonky tak létaly hlava nehlava!

O zkrácení čekání na vyřešení těchto problémů se také statečně zasadil již zmiňovaný moderátor Vojta, který svými „laškujícími“ hláškami rozesmíval celou řadu návštěvníků – ano, především dívek. Na netrpělivé děti ve frontě čekaly sympatické hostesky v kostýmech Chupa Chups a Mentos, které celý den rozdávali lízátka a bonbony všem, kdo měl zájem.

Konec dobrý, všechno dobré

Jak již toto staré známé pořekadlo praví, hlavní je akci pořádně a s úsměvem zakončit. Po rozpačitých úvodních hodinách akce se provoz skluzavky ustálil, jezdci se začali pouštět rychleji a chod této letní parády se dostal do svých standartně kvalitních hodnot. Náš tým je neskutečně vděčný všem, kteří za námi v jednotlivých městech dochází a užívají si léto s námi. Jak již bylo psáno výše, děláme vše pro to, aby byli všichni spokojeni a aby na akcích vládla co možná nejpozitivnější atmosféra. Přesto však občas zasáhne „vyšší moc“, která nám tyto snahy značně komplikuje. Právě vy nás ale držíte v těchto chvílích nad vodou a my se už teď neskutečně těšíme na naše další brzká shledání. Ústí nezklamalo a jsme rádi, že šlo s námi létu naproti!