Sousedé z Pardubic umí jít létu naproti, na nadjezdu Generála Svobody rozjeli jízdu snů!

Jak už možná někteří z Vás ví, tým Slide Czech má jako domovské město Hradec Králové, které leží hned vedle města Pardubic. No a předposledními navštívenými letošní roadshow Slide Czech byli právě sousedé z tohoto krásného města poblíž Hradce. I tentokrát čelil tým skluzavky hned několika nástrahám, tou největší hrozbou ale v Pardubicích bylo bezesporu počasí. Předpovědi hlásaly zataženou oblohu, dešťové přeháňky a teploty pod hranicí 20'C, což nevěstilo úplně letní zážitek. I tak tým ale zachoval chladnou hlavu a do sobotního dne jsme vstoupili, jak jinak, než s optimismem! A vida, ono to tak trochu asi zafungovalo... 

Pardubičtí krajané měli za pestré soboty k dispozici vyžití mnoha podob 

Šedivé předpovědi se vyplnily naštěstí jen během dopoledne a po obědě nakonec dorazilo také azurové nebe a slunce. Pardubičtí se tak po zamračeném ránu začali po obědě scházet v hojném počtu a letní zábava mohla začít. Už několikrát jsme zmiňovali, že jde našemu týmu především o zábavu všech návštěvníků. I tentokrát jsme si proto do Pardubic pozvali hned několik ostatních kolektivů, jejichž členové a atrakce měly za úkol tento letní zážitek ještě podtrhnout. 

Na místě jste tak mohli navštívit opět skákací hrad a dovednostní hry společnosti Reality IQ, vypůjčit si na den auto Renault nebo se zastavit například u útulného stánku místní kavárny CrossCafe s bohatým sortimentem různých laskomin. I Pardubice byly v sobotu zásobovány lízátky Chupa Chups a bonbony Mentos od přátelských a sympatických hostesek těchto partnerských značek.

   

Krátce před 16:00 pod nadjezd Generála Svobody dorazil také dlouhodobý partner celé akce, legendární hokejový brankář, Dominik Hašek. Ten na rozdíl od jeho hokejové kariéry tentokrát nerozdával jen rozhovory, úsměvy a fotografie pro fanoušky, ale také mnohem víc. V Pardubicích se v kombinaci se svým produktem Smarty Drink rozhodl věnovat částku 10.000 Kč na dobrou věc, konkrétně Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ. Předávka se uskutečnila kolem čtvrté hodiny odpolední a celému aktu přihlíželo několik desítek prosluněných návštěvníků. 

S pátou hodinou odpolední přišla smršť v podobě vodních balonků 

Kolem 17:00 se u startu skluzavky strhla námi velmi oblíbená vodní bitva. Vodní balonky ZURU s námi po republice jezdí celé léto a „ve štychu“ nás nenechaly ani tentokrát. Jak již bylo zmíněno v předchozích článcích, balonky jsou sice určeny především pro děti a puberťáky, i tentokrát se ale do vodního pekla s chutí zapojili rodiče a kolemjdoucí. Balonky byly u „slajderů“ a všech zúčastněných tak žádány, že tým ani nestíhal toto „střelivo“ plnit a mezitím tak hadicí dopřál ledovou spršku celé frontě i okolnímu hloučku.

V Pardubicích mají nejen skvělý perník, ale také vynikající jezdce 

Ačkoli se „mechováci“ a „perníkáři“ už po několik generací handrkují o to, jaké město je lepší, kdo čím vyniká a co je na druhém městu to horší, jednu věc jako Hradečáci uznat musíme. Pardubice nám v sobotu ukázaly, že se umí skvěle bavit a že si letní atmosféru na skluzavce umí pořádně užít! Veselé tváře, skvělá atmosféra a originální nafukovačky jako plameňáci nebo pizza, to je zkrátka velká hitparáda! Už teď se těšíme naviděnou a snad budeme moci v blízké době otestovat jezdce z Hradce a provést srovnání. Děkujeme všem zúčastněným!