Sezóna 2018 klepe na dveře, buďte u toho!

Jak jste si již určitě všimli, mrazy jsou na ústupu, sluníčko začíná sílit a naše skluzavka už je pečlivě připravena pro další sezónu!

Ač se to zdá neuvěřitelné, další léto je za dveřmi a s ním i spousta zábavy a zážitků, které Vás čekají na Slide tour 2018. 

Hlavní ulice, parky a silnice se již brzy promění v jednu velkou skluzavku, a právě Vy můžete být u toho. Těšíte se? My ano! Tak jako každý rok Vás čeká bohatý program, kromě jízdy na samotné skluzavce máme totiž připravenou pořádnou párty za doprovodu těch nejlepších hitů, spoustu zábavy u stánků našich partnerů a soutěže o zajímavé ceny.

Nejdůležitější pro nás je, abyste si naplno užili slunečný den v doprovodu svých přátel, rodiny, známých a zůstaly Vám jen ty nejlepší vzpomínky na Slide Tour. Proto neváhejte s dobíjením energie na léto, protože na Slidu se Vám bude určitě hodit! Další, co se Vám bude jistě hodit je dobrá nálada, ale ta se po příchodu ke skluzavce dostaví sama. Takže vlastně jediné, co potřebujete, jsou plavky a nafukovací kruhy či jiné předměty, na kterých si budete moci naši jízdu užít naplno. 

Buďte trpěliví a vyčkejte na oznámení měst, do kterých skluzavku přivezeme, stane se tak již brzy!