Ročník 2018 otevřela povedená akce v Brně

Rok a šest dní čekali Slajdeři v Brně na to, až jim tým Slide Czech postaví znovu obří vodní nafukovací skluzavku dosahující délku více než 150 metrů a budou moci opět sjíždět Kraví horu po zadku. V sobotu 30. června se tak v Brně uskutečnil další ročník této populární akce.

Již od brzkého rána se nad brněnskou Kraví horou stahovala mračna a počasí ne a ne vylézt přes dvacet stupňů. Nakonec se však v pravé poledne udělalo pěkné počasí a první natěšení Slajdeři začali přicházet do areálu, aby krátce po dvanácté hodině poprvé sjeli obří vodní nafukovací skluzavku.

Na své si přišly všechny věkové kategorie. Na různých nafukovačkách se proháněli děti, dospělí, a také i lidé pokročilejšího věku.

Kromě samotného klouzání se mohli návštěvníci akce zabavit také doprovodným programem. Osvěžit se mohli například u stánku hlavního partnera Smartyho, který servíroval ty nejlepší drinky a limonády. Hned vedle si děti přišly na své a mohly si nechat udělat dočasné tetování, zde také probíhalo malování na obličej. V areálu se také pohybovali hostesky od Mentosu, jež všem přihlížejícím rozdávali sladké bonbony.

O hudební doprovod se starali zkušení DJs, na akci hrála moderní muzika, která je typická především pro hlavního mediálního partnera Evropu 2.

Nutno říci, že i přestože v odpoledních hodinách již bylo chladněji, někteří Slajdeři vydrželi klouzat se celý den až do šesti hodin odpoledne. Pevně věříme, že se všem akce Slide Czech líbila a příští rok se opět sklouznou #PoCeskuNaZadku.