Nafukujte kruhy! Léto 2019 bude stát za to

Květnové počasí si ještě stále hraje na prodlouženého apríla, náš tým už ale finalizuje práce na novou sezónu obří skluzavky ve vašich městech!

I sezóna 2019 přinese premiéru v podobě měst, do kterých naše skluzavka ještě nezamířila. Ulice se postupnými krůčky chystají na příjezd našeho týmu, který je přijede v horkém počasí se svou výbavou v podobě megaskluzavky pořádně zchladit. I letos se můžete těšit na soutěže nebo doprovodný program, který se postará o vaši zábavu, pokud si zrovna budete chtít dát pauzu od klouzání.

Letošní ročník otevře akce v Trutnově a náš tým už se vás všech nemůže dočkat! Ať už dorazíte právě do Trutnova nebo kdekoliv jinde, s partou přátel nebo se svými dětmi, uděláme všechno proto, aby jste si celý den naplno užili. Také jsme pro vás připravili opětovně prémiové balíčky, se kterými bude vaše klouzání zábavnější a plně bez starostí.

Pokud si nejste jisti, zda zavítáme i do vašeho města nebo které město bude pro vás tím nejbližším, zavítejte do záložky Města 2019. Registrace je již v plném proudu!