Obří nafukovací skluzavka míří znovu do českých ulic

Rok se s rokem sešel a obří nafukovací skluzavka pod názvem Slide Czech a mottem po Česku na zadku míří znovu do měst po celé republice. Oblíbená vodní atrakce napříč všemi generacemi vstoupí letos již do svého čtvrtého ročníku.

Slide Czech, neboli obří nafukovací skluzavka, přišla na český trh v roce 2016 a každým rokem expanduje. Vodní atrakce dosahuje při optimálních podmínkách i více než 300 metrů a při své dostupnosti pro všechny generace se těší každým rokem přibývající popularitě.

Návštěvníci se jako každý rok mohou i letos těšit na doprovodný program, možnost využít koupě prémiových balíčků nebo na vítěze olympijské medaile z Nagana Dominika Haška, který by se měl alespoň na některých zastávkách akce objevit jako tvář partnera akce společnosti Smarty Drink.

Registrace na jednotlivé akce probíhá přímo na webových stránkách www.slideczech.cz nebo externě přes podniky v jednotlivých městech. O postupu registrace na jednotlivé akce informují webové stránky vždy s dostatečným předstihem na kartách jednotlivých zastávek.

Tým Slide Czech nachystal i pro ročník 2019 některé novinky, které jako první budou moci okusit návštěvnici atrakce v Trutnově, který se tak stane čestným otvírákem nové sezóny již 1. června, tedy v den, kdy oslavíme Den dětí.

Své druhé pokračování napíše vodní skluzavka v Říčanech u Prahy o dva týdny později. Říčany jsou zároveň nejbližší možnou zastávkou pro případné zájemce o sklouznutí z hlavního města Prahy. Specifikum druhého města v pořadníku letošní sezóny je rekordně nízká cena 50 Kč v předprodeji díky finančnímu příspěvku města a partnerů.

Premiéru si odbyde skluzavka v roce 2019 i v Litvínově, který se zároveň stal nejzápadnějším místem, kde si letos budou moci vodní šílenství návštěvníci užít. Stane se tak 25. června pouhých 10 dní od akce v Říčanech.

Už o tři dny později se však na oblíbenou atrakci budou moci návštěvníci těšit na druhém konci republiky. Slide Czech druhý rok po sobě zavítá do Valašského Meziříčí a tentokrát dokonce na dva dny. Valaši se tak budou moci klouzat krom 28. i 29. června.

Pro další týden zůstane vodní atrakce na Moravě, pouze se přestěhuje o kousek více na jih. 6. července odpálí vodní zábavu ve Starém Městě, které se mimo jiné zařadilo v letošní sezóně mezi dvě ze tří moravských zastávek.

Druhý dvoudenní cyklus napíše vodní atrakce po krátké pauze v rámci hudebního festivalu Benátská noc. Zde se se tým Slide Czech zastaví 26. a 27. července.

Dvě krajská města budou uzavírat sezónu 2019 ve velkém stylu. Po Benátské noci budou vodní šílenství již netrpělivě očekávat 17. srpna návštěvníci z Hradce Králové, kteří okusili vodní jízdu již v loňském roce.

Definitivní tečku za sezónou udělá moravská metropole Brno s koncem letních prázdnin 31. srpna, která se tak zároveň stane posledním ze tří moravských podniků. I slideři z Brna již ví, jaké to je se rozběhnout a skočit, atrakce se v Brně ukázala taktéž v loňském roce.