Slide Czech znovu ve Valašském Meziříčí! Tentokrát s dvoudenní zastávkou

Konec školního roku obohatí ve Valašského Meziříčí znovu po necelém roce oblíbená vodní atrakce Slide Czech. Po loňské nepřízni počasí se tentokrát na Valašsku usadí hned na dva dny 28. a 29. června, což znamená dvojitou porci zábavy pro všechny zúčastněné, zvláště pro děti se pak jedná o skvělou příležitost, jak si užít poslední školní den a oslavit samé jedničky na vysvědčení.

Prováhali jste v loňském roce příležitost zavítat na jedinečnou vodní atrakci napříč celou Českou republikou ve Valašském Meziříčí? Letos máte šanci vše napravit! Za skvělých 150 korun vstupného na celý den, které se povedlo vyjednat díky kooperaci s regionálními partnery a městem Valašské Meziříčí, se mohou Valaši těšit na nekonečné klouzání.

Organizátoři akce si i letos připravili možnost předběžné registraci přímo na stránkách akce. V případě, že se na akci chystáte, doporučujeme využít právě možnost registrace předem, ať už kvůli rychlejšímu odbavení na místě nebo rostoucímu zájmu o obří skluzavku napříč celou republikou, díky kterému se dá očekávat vysoká účast i na Valašsku. V případě registrace s předstihem můžete také využít platby rovnou za oba dva dny.

Po roce se můžete také těšit na prémiové balíčky, které nabízí kromě standardního vstupného Smarty drink na osvěžení, balení Mentos, bublifuk, placku s logem akce, vypůjčení kruhu, který si můžete odnést domů nebo úschovu věcí, a to vše zdarma!

Oba dny budou mimo jiné doprovázeny bohatým doprovodným programem. Pro všechny přítomné bude připraven s osvěžením partner akce Smarty a další.

Slide Czech ve Valašském Meziříčí započne již v pátek v pravé poledne, tedy ve 12 hodin a potrvá až do 18 hodin večer, druhý den se slajdeři mohou přijít bavit již v 10 hodin, poslední účastník se na skluzavce bude moct poté sklouznout před úderem 17. hodiny.