Skluzavka Slide Czech míří do Starého Města v rámci Slováckého léta

Přesně týden po skončené a nesmírně vydařené akci ve Valašském Meziříčí zůstává organizace Slide Czech na Moravě, pouze se přesunuje o kousek jižněji. V rámci programu Slováckého léta ve Starém Městě otevře své brány veřejnosti na ulici Bratří Mrštíků v sobotu 6. července od pravého poledne, poslední slajder pak sjede skluzavku v 18 hodin.

Vůbec první ročník obří nafukovací skluzavky ve Starém Městě přinese návštěvníkům Slováckého léta ideální příležitost na schlazení v parných dnech, které momentálně panují napříč celou Českou republikou. Na skluzavce jsou vítány všechny generace od 6 let věku po ty nejstarší.

Nejlepší možnou pozvánku pro návštěvníky skluzavky ve Starém Městě vytvořila její poslední zastávka ve Valašském Meziříčí. Ideální počasí a nespočet usměvavých a spokojených slajderů jsou největším důkazem rostoucí obliby celorepublikového zásahu vodní atrakce. V případě, že si chcete zajistit své místo na skluzavce s předstihem a zároveň zakoupit vstupné za zvýhodněnou cenu, můžete využít registrace online přímo na našich stránkách v záložce "Registrace". Na místě pak bude vstupné činit 230 Kč, dále budete mít možnost zakoupení premium balíčků, využít půjčovny kruhů nebo úschovny věcí.

Celou skluzavku doprovodí svým stánkem se skvělými drinky partner akce společnost Smarty, díky které se ve Starém Městě objeví i brankářská legenda Dominik Hašek! Pokud se tak nebudete zrovna klouzat, můžete si přijít osvěžit ke stánku bývalého českého hokejisty.