Slide Czech opět v Hradci! Předposlední zastávka přinese skluzavku do města svých zakladatelů

Léto v plném proudu a obří nafukovací skluzavka míří finiše své sezóny. Předposlední zastávka v Hradci Králové se odehraje znovu na Novém Hradci Králové, kde to slajderům loni pořádně svištělo. Hradec se skluzavky dočká v sobotu 17. srpna, první účastník pak sjede skluzavku v pravé poledne, tedy ve 12:00.

Po loňské premiéře ve městě svých zakladatelů čeká na všechny návštěvníky zase o něco zkušenější Slide Czech tým, který udělá všechno proto, abyste si s celou rodinou nebo kamarády skluzavku na Novém Hradci užili na 120%. Vítáni jsou všichni od 6 let věku až po ty nejstarší.

Před Hradcem Králové se skluzavka hned na dva dny zastavila na festivalu Benátská noc, kde se zařadila mezi nejoblíbenější atrakce celého festivalu. Rostoucí zájem o netradiční vodní atrakci je nejlepší možnou pozvánkou i do Hradce Králové, kde budete mít předposlední příležitost si obří nafukovací skluzavku v letošním roce užít.

Pokud se už nyní nemůžete dočkat parádní vodní jízdy, využijte on-line registrace přímo na našich webových stránkách za zvýhodněnou cenu, 200 Kč za celodenní vstupné. K němu si můžete zajistit v předstihu premium balíček, v rámci kterého dostanete k celodennímu vstupnému kruh, smarty drink na osvěžení, balení mentos, placku slide czech nebo možnost vložit své věci do úschovny zdarma.

Na akci, jak už je u skluzavky Slide Czech zvykem, nebude chybět se svým stánkem náš partner Smarty, který se bude náležitě starat o pitný režim všech účastníků. Navíc je možné, že se na akci ukáže hlavní tvář Smartyho, brankářská hokejová legenda Dominik Hašek.