Sezóna 2019 skončila. Přinesla spoustu nových zážitků

Utelklo to jako voda. Již čtvrtý ročník obří nafukovací atrakce Slide Czech zavítal v roce 2019 hned do 7 měst a ve všech rozdal spostu úsměvů a radosti z řad nejmenších a starších.

Sezónu otevřela vodní atrakce v Trutnově, kde se slajdeři mohli klouzat v rámci festvalu Cirku-FF. Hned v Říčanech, druhému cíli pořadatelů, vznikl návštěvnický rekord ročníku zejména díky sníženému vstupné za podpory města a sponzorů.

Rozdávání radosti pokračovalo v nejzápadnějším koutu letošního roku, hokejovém Litvínově. I zde se jednalo o velmi vydařenou akci, vždyť v Litvínově jsme zaznamenali jeden z nejlepších kopců pro naší vodní skluzavku.

Hned o tři dny později následoval přesun do opačného koutu republiky, konkrétně do Valašského Meziříčí, kde byla skluzavka návštěvníkům poskytnuta druhý rok po sobě, a dokonce hned na dva dny! V rámci turné na Moravě byla skluzavka ještě o týden později rozbalena ve Starém Městě v rámci festivalu Slovácké léto, kde se ukázala i tvář hlavního partnera Smartyho, brankářská legenda Dominik Hašek.

Festivalové zastávky pokračovaly ještě na Benátské noci v Liberci na konci července, kde se slajdeři, stejně jako ve Valašském Meziříčí, měli možnost klouzat rovné dva dny.

Celý letošní ročník nakonec uzavřela zastávka ve městě svých zakladatelů v Hradci Králové. i zde se východočeši neklouzali poprvé a znovu se jednalo o parádní jízdu. Hradec tak symbolicky povedenou akcí uzavřel letošní velmi povedenou sezónu.

Tým Slide Czech už nyní usilovně pracuje na nových zastávkách v roce 2020, kde na vás všechny budeme znovu těšit.

Děkujeme za skvělou sezónu, slajdeři!