Parádní zážitek na skluzavce není to jediné, na co se můžete těšit!

Už opravdu jenom několik dní chybí do zahájení druhého ročníku Slide Czech. S ním přijede do jedenácti českých měst až 300 metrů dlouhá skluzavka. To však není to jediné, o čem akce Slide Czech je. Během celého odpoledne se můžete těšit na bohatý doprovodný program, pohodovou letní atmosféru a pořádný kopec zábavy.

K létu bezpodmínečně patří sluníčko, voda a uvolněná taneční muzika, o kterou se bude po celé odpoledne starat náš DJ. Když si budete chtít od adrenalinového klouzání na chvíli odpočinout, k dispozici budou vodní bitvy, soutěže o zajímavé ceny od našich sponzorů, nebo vystoupení lokálních tanečních či hudebních souborů. Zkrátka nudit se rozhodně nebudete!

Zážitek z jízdy je fantastický, ale jde především o strávení slunečného odpoledne s přáteli, rodinou a o seznámení se s dalšími zapálenými slajdery. Slibujeme vám neopakovatelnou show a zážitek, o kterém si bude celé město ještě dlouho vyprávět. Vezměte proto všechny známé a zakroužkujte si v kalendáři datum akce Slide Czech nejblíže vašemu domovu!