Buďte součástí Slide Czech týmu a staňte se dobrovolníkem

Jste akční? Chcete se stát členem naší Slide Czech crew ve vašem městě? Je vám více než 15 let? Pak máte jedinečnou možnost podílet se na chodu naší obří, až 300 metrů dlouhé skluzavky, která v České republice nemá obdoby! Uvítáme všechny schopné zájemce, kteří se nebojí práce, jsou ochotni plnit pokyny samostatně i v kolektivu a chtějí si užít den plný nejen práce, ale i zábavy!

Cílem této náborové akce je spojit "slidery" dohromady, a proto jsme se letos rozhodli vás, naše skvělé účastníky, zapojit i do příprav celé akce. A co bude vaším úkolem? Hlavním úkolem dobrovolníků je především ranní příprava celé akce v brzkých hodinách (stavba skluzavky, příslušných stánků a zázemí). Na pomoc se stavbou skluzavky hledáme hlavně pracovité muže a kluky, kteří se nebojí těžší fyzické práce. Ani dívky a ženy ale nepřijdou zkrátka. Jejich pomoc uvítáme při stavbě stánků pro registraci a při zajištění bezproblémového chodu akce během celého dne. A věřte, že i během příprav společně zažijeme spoustu zábavy.

Nabízíme: celodenní vstupenku zdarma, občerstvení zdarma

Náplň vaší práce: pomoc při stavbě skluzavky a zázemí (stánky, doprovodný program, apod.)

Registrovat se můžete ZDE.

Po dobrovolnících požadujeme zodpovědnost, spolehlivost, především pak ale ochotu pracovat v týmu a společně s ostatními tak zajistit bezproblémový chod celé akce. Z naší strany vám poté, jako poděkování, garantujeme zajištění výše zmíněné celodenní neomezené vstupenky na skluzavku a občerstvení zdarma. Vaší pomoci si totiž velmi vážíme.

!!! Důležité: Start akce je ve všech městech stejný (12 - 18 hodin). Stavba skluzavky a zázemí však probíhá již s dostatečným předstihem, přibližně od 7. hodiny ranní. Přesný čas začátku bude pro dobrovolníky v jednotlivých městech včas upřesněn.