Slide Czech doprovodný program zajistí i významní partneři

Aby po celoudobu konání Slide Czech byly zajištěny co nejlepší podmínky pro všechny účastníky, spolupracuje na akci spousta partnerů. Ti pomáhají se staráním se o bezpečnost, zábavu i propagaci. Během doprovodného programu se také bude soutěžit o řadu cen, které byly těmito partnery věnovány. 

Svoje jméno s rozvíjejícím se projektem Slide Czech se rozhodlo spojit hned několik partnerů, čímž rozšířili komfort a možnosti pro všechny návštěvníky i slajdery. Hlavním partnerem projektu je firma Smarty, která se specializuje na výrobu stimulačních a relaxačních premium nápojů. Její maskot Lišák Smarty bude přítomen na všech akcích a bude se starat o zábavu a pohodu mezi všemi účastníky. Ti nejmenší jistě ocení možnost vyfotit se s ním. Na místě si pochopitelně budete moci zakoupit i prémiový nápoj Smarty Drink, případně jej dostanete zdarma v rámci rozšířeného balíčku při registraci.

V doprovodných soutěžích se bude ve vybraných městech mimo jiné soutěžit o volné vstupy do největšího aquaparku v České republice – Aquapalace Praha, který kromě vodních atrakcí nabízí i široké spektrum saun. Věnovat vouchery na bezplatné stahování na internetu výhercům se rozhodl portál Ulož.to. Speciální oplocení pro co největší bezpečnost účastníků dodá firma Johnny Servis, zapůjčení kola či koloběžky si zase budou moci výherci vychutnat díky firmě Topsports. Ve vybraných městech bude ručníky a osušky půjčovat firma Prádelna Kyselý.

Hlavními mediálními partnery jsou televize Nova a rádio Evropa 2. Dalším pak také firma Bilboardy na kolech.cz. Díky nim se o možnosti navštívit největší skluzavku ve střední Evropě dozví téměř každý. Velmi důležitý je také moderátor, který bude diváky po celou dobu bavit. Tím byl pro letošní rok vybrán Vojtěch Novotný.

V rámci jednotlivých měst své služby a aktivity nabídnou i regionální partneři, jejichž výčet naleznete vždy v konkrétním detailu města.

Opomenout se nesmí ani na samotná partnerská města, která se významnou měrou podílí na realizaci. Všem partnerům děkujeme.

V případě zájmu o to, stát se dalším regionálním či celorepublikovým partnerem akce Slide Czech, nás kontaktujte na e-mailové adrese Info@slideczech.cz, nebo na telefonu +420 730 809 207.