Časté dotazy

Co je vlastně Slide Czech?
„Slide“ je až 310 metrů dlouhá skluzavka, na které se v horkých letních dnech zaručeně vyřádí účastníci všech věkových kategorií. Jedná se o nejdelší skluzavku svého druhu v České republice! Chcete se vrátit do dětských let? Proto právě do Vašeho města přivážíme unikátní obří skluzavku, kterou umístíme v centru města, kde se denně procházíte, chodíte do práce nebo do školy. Tento exkluzívní zážitek navíc obohatí doprovodné stánky s hudbou, jídlem a dalšími atrakcemi.

Je nějaká minimální věková hranice pro zúčastněné?
Minimální věk účastníka je 6 let v den konání akce. Děti do deseti let musí přijít v doprovodu jednoho z rodičů. Účastníci ve věku 10-15 let musí mít písemný souhlas zákonného zástupce, který je k dispozici ke stažení ZDE.

Na akci přijdu se 7 letým synem/dcerou. Musím si já jako doprovod také zaplatit registraci?
Nemusíte. S dítětem ve věku od 6 do 10 let musí na akci jako doprovod přijít rodič nebo zákonný zástupce. Pokud se plánujete společně se synem/dcerou klouzat také, pak je nutné, abyste si zakoupili platnou vstupenku. V případě, že se na akci chystáte pouze jako dohlížející doprovod však vstupenku nepotřebujete.

Mohu se akce zúčastnit, pokud jsem těhotná nebo mám zdravotní problémy?
Pokud máte zdravotní problémy, doporučujeme se o případné účasti poradit s praktickým lékařem. Těhotným ženám pak start na akci Slide Czech nedoporučujeme. Zdůrazňujeme, že každý účastník startuje pouze na vlastní zodpovědnost.

Jedná se o moji premiérovou účast na Slide Czech. Co bych si měl/a s sebou přinést?
V podstatě nepotřebujete skoro nic. Základem je přinést si plavky nebo pohodlné oblečení, ve kterém budete sjíždět skluzavku (tričko, šortky, žabky, ...). Je zakázáno vstupovat na skluzavku s ostrými nebo jinak nebezpečnými předměty, které mohou poškodit její povrch. Doporučujeme přinést nafukovací kruhy a další koupací pomůcky, ručník a opalovací krém. Rozhodně přiveďte své kamarády a hlavně dobrou náladu!

Kde najdu informace o akci konané v mém městě?
Veškeré informace o akci ve vybraném městě naleznete v záložce vybraného města na úvodní straně webu.

Je nutné se zaregistrovat, abych se mohl/a akce zúčastnit?
Ano. Před samotnou účastí na akci Slide Czech je nutné se zaregistrovat. K registraci můžete využít online formulář na webových stránkách www.slideczech.cz nebo stánek u vstupu přímo v den konání akce, kde Vám naše hosteska předá formulář k vyplnění.

Nepřišel mi po registraci e-mail s dalšími informacemi/Nepodařilo se mi zaregistrovat.
Nevadí, napište nám na info@slideczech.cz a nějak to spolu vyřešíme.

Mohu zaregistrovat více účastíků najednou při jedné registraci?
Bohužel. Registrace musíte provést jednotlivě, tzv. pro každou osobu zvlášť.

Mohu na místě konání akce platit platební kartou?
Ne, platební karty v současné době nepříjímáme.

Jakým způsobem mohu uhradit registraci?
V případě zakoupení vstupenky v místě konání akce akceptujeme pouze platbu v hotovosti. V případě online registrace ji můžete uhradit prostřednictvím platební brány GoPay nebo převodem.

Mám nárok na reklamaci?
Pouze v případě, že se akce neuskuteční, případně pokud dojde k porušení dalších obchodních podmínek. V tom případě se obraťte na info@slideczech.cz.

Mohu si půjčit kruh i na místě?
Ano, na místě bude k dispozici omezené množství kruhů za vratnou kauci k zapůjčení. Vemte tedy na vědomí, že v případě poškození kruhu se peníze nevrací, Proto Vám doporučujeme přinést si s sebou i vlastní.

Vstupenka platí na celý den nebo omezeně?
Vstupné je celodenní a není omezen počet jízd.

Mám s sebou věci, mohu si je na akci někde uschovat?
Ano, šatna bude pro všechny návštěvníky na každé akci připravena za poplatek 20,- Kč.