O projektu

17 000+ účastníků celkem
22 navštívených míst
4300 postavených metrů skluzavky
90 000+ přihlížejících

V roce 2016 vznikl projekt s názvem Slide Czech. Jednalo se o unikátní novinku, která v České republice zatím do této chvíle neměla obdoby. Do centra šesti velkých českých měst jsme přivezli obří nafukovací skluzavku o délce až 300 metrů, což je třikrát víc, než jsou například rozměry fotbalového hřiště. Čtete správně? Ano, až celých 310 metrů! Návštěvníci tak měli exkluzivní možnost poznat místa, po kterých dennodenně procházíte na autobus, tramvaj, do práce nebo prostě jen do obchodu, z naprosto jiné perspektivy. Dobře známou ulici doslova sjeli "po zadku"!

V loňském roce 2017 jsme pro Vás nachystali řadu novinek a vylepšení, s naší skluzavkou jsme objeli deset měst po celé České republice a byla to pořádná jízda! Kromě nezapomenutelného sjezdu nebo soutěží o ceny od našich partnerů jste mohli i skvěle zapařit za doprovodu úžasných DJ's.

Pokud se již nemůžete dočkat další návštěvy naší Slide tour nebo snad litujete, že jste se nezúčastnili, Vaše čekání bude již brzy u konce!
Na rok 2018 opět chystáme velké věci. V průběhu měsíce dubna se dozvíte, zda právě Vaše město bude hostit tuto jedinečnou událost! Po zveřejnění měst budou následně spuštěny i registrace, takže nezapomeňte pečlivě sledovat naše stránky!

Slide Czech je zábavná atrakce pro téměř všechny věkové kategorie. Zúčastnit se jí mohou děti, teenageři, rodiče, ale třeba i aktivní babičky a dědečkové. Chcete přivést celou rodinu a zažít den plný zábavy a vodních radovánek? Tak právě tato akce je pro Vás ideální. Hlavním cílem projektu je pobavit všechny zúčastněné, postarat se o jedinečné zážitky a vzpomínky, které budete vyprávět svým dětem a kamarádům.

Rozhodně si tedy nezapomeňte přinést plavky, nafukovací kruhy, vodní pistole a jiné nafukovací předměty a vydejte se s námi PO ČESKU NA ZADKU!