O projektu

17 000+ účastníků celkem
32 navštívených míst
5800 postavených metrů skluzavky
90 000+ přihlížejících

V roce 2016 vznikl projekt s názvem Slide Czech. Jednalo se o unikátní novinku, která v České republice zatím do této chvíle neměla obdoby. Do centra šesti velkých českých měst jsme přivezli obří nafukovací skluzavku o délce až 300 metrů, což je třikrát víc, než jsou například rozměry fotbalového hřiště. 

Čtete správně? 

Ano, až celých 310 metrů! 

Návštěvníci tak měli exkluzivní možnost poznat místa, po kterých dennodenně procházíte na autobus, tramvaj, do práce nebo prostě jen do obchodu, z naprosto jiné perspektivy. Dobře známou ulici doslova sjeli "po zadku"!

V  roce 2017 jsme pro Vás nachystali řadu novinek a vylepšení, s naší skluzavkou jsme objeli dalších deset měst po celé České republice a byla to pořádná jízda! Kromě nezapomenutelného sjezdu nebo soutěží o ceny od našich partnerů jste mohli i skvěle zapařit za doprovodu úžasných DJ's.

A protože nám to předchozí roky tak krásně slidovalo, nebyl důvod, proč se nevydat na šňůru i v roce 2018. A šlo pro nás vskutku o revoluční rok, kdy jsme pokořili hned několik rekordů s předchozích let. Předně ten v maximálním počtu odbavených "sliderů" za jednu akci - v Mladé Boleslavi jsme dosáhli na neuvěřitelné číslo 1300! I to nám dodává odvahu a energii do další sezony!

Pokud se již nemůžete dočkat další návštěvy naší Slide Czech tour nebo snad litujete, že jste se nezúčastnili, Vaše čekání bude již brzy u konce!

Na rok 2019 opět chystáme velké věci. Takže nezapomeňte pečlivě sledovat naše stránky!

Slide Czech je zábavná atrakce pro téměř všechny věkové kategorie. Zúčastnit se jí mohou děti, teenageři, rodiče, ale třeba i aktivní babičky a dědečkové. 

Chcete přivést celou rodinu a zažít den plný zábavy a vodních radovánek? 

Tak právě tato akce je pro Vás ideální. Hlavním cílem projektu je pobavit všechny zúčastněné, postarat se o jedinečné zážitky a vzpomínky, které budete vyprávět svým dětem a kamarádům.

Rozhodně si tedy nezapomeňte přinést plavky, nafukovací kruhy, vodní pistole a jiné nafukovací předměty a vydejte se s námi PO ČESKU NA ZADKU!